عكسها و آهنگهای زيبا فقط و فقط از جسی مک کارتنی
 

 

نام کامل: Avril Ramona Lavigne

نام خودمانی: Avvie/Av

روز تولد: ۲۷ سپتامبر ۱۹۸۴

زادگاه: کانادا

مليت: امريکايی

قد: ۱۵۷cm

وزن: ۴۷kg

رنگ چشم: آبی

رنگ مو: مايل به قهوه ای{خرمايی}

رنگ های مورد علاقه: مشکی و قرمز

ساز: گيتار

خال کوبی:——-

سايز کفش: ۷

پدر: French-Canadian{John Lavigne}

مادر: French-Canadian{Judy Lavigne}

برادر: Matthew {بزرگتر }

خواهر: Michelle{کوچکتر }

حيوان خانگی: Sam{سگ نژاد آلمانی }

Avril Lavigne و آلبومی بنام Under My Skin

Avril Lavigne با دادن اين آلبوم جديد مقام اول Pop Charts رو به خود اختصاص داد اونم بدون هيچ عمل غير اخلاقی.نه لباس‌های مبتــذل و Sexy می‌پوشـه و نه رقص وسوسه آميز انجام ميـده و نه به حوادث به صورت خلاصـه اشاره می‌كنه و از هيـچ عامل و روش Hip Hop هم استفاده نكــرده هيچ Lyrics تحريك كننده ای هم نخونده. Avril Lavigne از همه خواننــده‌ها و همه رديف‌هــای خود هم خودش رو جســورترنشون ميده و هم منظورش رو به صورت روشنتر و واضح‌ تر بيان ميكنه.رفتار و گفتار اون باعث شده ميليــون‌ها بچـــه دوبــــاره به پدر و مادرشون اطمينان بدن.

از دو سال گذشته تا حالا خصوصيات Avril بودن در اون متـــمركز شده همون خصوصـــياتی كه در آلبــوم Under My Skin بازگو می‌كنه . اون به هيچ چيز خيانت نكرده و حتی الان هم پس از گذشـت چند ســال با روش خود كه باعث موفقــيـت فـــوق‌العاده‌ی اولـــين آلبوم خود بنـام Let Go شد هنــوز هـم هر جــوری كه هست كارنامه‌ی عمل خودش رو بدون لكه‌ی ننگی تميز نگه داشته . اون يك ۱۹ساله‌ی سفيد لوحه است.
ساده بودن همون چيزی هست كه باعث شده بهترين آهنگ‌هاش مــقاوم و ســخت و پايدار باشـن حالا خواه اينكه شايسته‌ی Punk يا Faux يا Maudlin Ballad باشه Avril اين آهنگ‌ها رو قطعـــا و كاملا به طور صــريح و بی‌پرده می‌خــــونه . شما مـــی‌تونين هر چقدر كه بخوايــــن آهنگ‌هاشو گوش بدين . موزيـــك Avril واقعــــا ديوانه كنندس و خيلی سخته كه بگيم در كدوم دسته موسيـــــقی قرارش بديم – آهنــــــگ موفقيــت آميز و درخشـان I’m With You تقريبا يه صدا و حال و هوای ييلاقی غير قايل احساس داشــت و يك ملودی متــــــال مبــــهـم و سربسته و يك همخوانی كه نمی‌تونه بيـجا و بی‌محـــل به عنوان يه مدعــــــی آمريكايی مطـــرح بشه اگرچـــه هيچكدوم از اين مدعيان و مسابقه‌دهندگان نمی‌تونستن به اين سادگـــی است آهنـــــــگ رو بخونن.

Lavigne در آلـبـــوم جديـــدش يعنی Under My Skin با يك ماتريس تيمی رو كه روی بيشتر آهنگ‌های آلبوم Let Go كار كرده بودن رو جدا كرد Avril در اين آلبوم جديد با يه گروه Songwriter غير قابل تحمل و گيتاريستش Evan Taubenfeld و Songwriter كانادايـــــی Chantal Kreviazuk شــــروع بكار كرد و در تهيه اين آلبـــوم با بهم پيوستن اين عوامل آلبومی قابل قبول و فرمول دار تری بوجود آورد. Lavigne در آلبـــــوم Under My Skin هيچ فكر و هدف تازه ای وارد نمی‌كنه بلكه چهره‌ی آهنــگ‌های آلبوم قبلی يعنــــی Let Go رو درخــشان‌تر می‌كنه اغلب اوقات صداش رو در يك آهنگ به چند جور و نوع تغير ميده تا مطمئن بشه كه شما از خوانندگی اون خســـــته نشدين و زيبايی Chorus ها رو درك می‌كنين. آهنگ اصلی و مهم اين آلبوم همون آهنگی كه زودتر از خود آلبوم Under My Skin منتشر شد كه Don’t Tell Me نام داره ميشه گفت كه آهنگی هســت كه بيشترين شخصيت Avril رو در خودش داره و نشون ميده كه Avril دنبال چه چيزی هست و منظورش چيـــــه؟

50 نكته خصوصي از زندگي آوريل لاوين

هيچ فكر نمي كرديم خواننده جواني مثل آوريل لاوين  چنين طرفداران پر و پا قرصي در ايران داشته باشد.محبوبيت او را مي توان حتي بالاتر از خوانندگان بزرگ خارجي و حتي ايراني دانست.آوريل از نسل سوم خوانندگان كانادايي است كه توانسته محبوبيت جهاني پيدا كند.او كه از قسمت انگليسي كانادا مي آيد كار بسيار راحت تري نسبت به سلين ديون ديگر هموطنش داشت اما به هر حال دور بودن از جو ستاره ساز لس آنجلس مي توانست او را به كلي فيد كند اما جنگندگي و تلاش آوريل به ثمر نشست و او موفق شد به آنچه مي خواست برسد.او يك خواننده سياسي نيست اما نسبت به خيلي از مسائل مثل جنگ عراق واكنش نشان داده و ترانه هايي هم درباره ي فقرو بدبختي آفريقايي ها خوانده است.با هم 50 نكته خصوصي او را مرور مي كنيم:

 1. نام اصلي : آوريل رامونا لاوين.
 2. متولد 27 سپتامبر 1984 در منطقه انتاريو ناپاني كاناداست.
 3. پدرش جان لاوين و مادرش جودي هر دو به شدت دوست داشتند او يك خواننده شود و به دنبال كارهاي هنري برود.
 4. يك برادر به نام مايكل دارد كه كمك زيادي به او كرد تا به آنچه مي خواهد برسد و هميشه پشتيبان خوبي برايش بوده است.خواهرش متئو نيز يكي از نزديكترين افراد به اوست.
 5. شايد باور نكردني به نظر برسد اما حقيقتا آوريل خوانندگي را از 3 سالگي شروع كرد ماجرا از اين قرار بود كه در همان دوران كودكي با كمك پدر و مادرش در يك مسابقه تست صدا كه به سبك كانتري در منطقه انتاريو برگزار مي شد راه يافت و در عين ناباوري با همان طرز صحبت كردن كودكانه و محلي اش توانست مقام اول را بدست آورد و همين استارتي شد براي ادامه يافتن راه موفقيتش.
 6. اولين اجراهاي آوريل در حقيقت از سن 10 سالگي در كليسا آغاز شد و به عنوان تك خوان در گروه سرود كليساي انتاريو كارش را شروع كرد و همان جا بود كه به شهرت خوبي در منطقه خودشان رسيد.
 7. همانجا بود كه يك اسپانسر خوب پيدا كرد و مدير شركت بزرگ Artist به سراغش آمد و روي كار او سرمايه گذاري كرد.
 8. اولين آلبوم حرفه اي او با اين كمپاني در همان هفته هاي اول با فروش خيره كننده اي در سراسر اروپا و آمريكا و كانادا روبه رو شد.
 9. يك شريك كانادايي دارد به نام چانتال كرويزوك كه اغلب مواقع با هم مي نشينند حرف مي زنند و گاهي اين حرف زدنها يك روز تمام ادامه مي يابد.در اين حرفها ترانه مي گن آهنگ مي سازند و... وقتي چند وقت پيش اين كار برايشان لذت بخش بود كه اصلا متوجه نشدند كه 2 روز تمام است نه خوابيده اند نه غذا خوردند.
 10. هنگام ضبط آلبوم به استوديوي اختصاصي اش به نام Raine ميرود و ممكن است هفته ها از آنجا خارج نشود.
 11. هيچ چيز در دنيا به اندازه خواندن ترانه هاي جديد به او انرژي نمي دهد و هميشه منتظر است يك آهنگ جديد بخواند.
 12. يكي از معدود دختراني است كه سبك راك را انتخاب كرده و اتفاقا در اين سبك كه اصولا سبكي مردانه و سخت است بسيار موفق هم هست.از اينجا به بعد فقط به خصوصيات اخلاقي آوريل اشاره مي كنم چون خواندن يك بيوگرافي و شرح آهنگهايش خيلي خسته كننده است قبول داريد؟
 13. در يكي از ويدئو هايش سبك خودش و گيتار دست گرفتنشو مسخره كرد و اين براي اولين بار بود كه يك خواننده خودشو مسخره مي كنه.در يكي از ويدئو هايش خواهرش بازي مي كند.
 14. وقتي كلاس يازدهم بود موهايش را كه اتفاقا خيلي هم بلند بود را چهل گيس كرد كه باعث شد دردسر زيادي از طرف مسئولان مدرسه برايش ايجاد شود چون آنها معتقد بودند آوريل فقط به فكر كارهاي خوانندگي شده و تاثير خوبي روي بچه ها نمي گذارد.
 15. از همان كودكي خيلي دوست داشت ازدواج كند و زندگي مستقلي داشته باشد تنها آرزويش در نوجواني اين بود كه لباس عروسي به تن كند.
 16. فقط دو دوست دارد يكي پينك خواننده مشهور انگليسي است و ديگري نساكارلتون كه اغلب مواقع با هم هستند.
 17. در شروع خوانندگي وقتي در منطقه خودشان حسابي سرو صدا كرد راهي نيويورك شد تا يك كمپاني خوب پيدا كند.در اين سفر برادرش همراهش رفت تا تنها نباشد.اين سفر يكي از بهترين خاطرات آوريل بود.
 18. با اينكه اهل كاناداست و در آمريكا زندگي مي كند اما عاشق انگلستان است و دوستان زيادي آنجا دارد.
 19. توي مدرسه اصلا بچه ي مشهوري نبود و به زبان عاميانه هيچ كس تحويلش نمي گرفت هر چند مردم دوستش داشتند اما همكلاسي ها و بچه هاي مدرسه او را قبول نداشتند و اصلا از او خوششان نمي آمد.
 20. آوريل يك استعداد بي نظير داره كه خيلي منحصر به فرده مثلا مي تونه بدون اينكه روش كار كردن چيزي رو بدونه بعد از يه مدت كلنجار رفتن طرز استفادشو ياد بگيره.او در 12 سالگي با اين كنجكاوي مثال زدني اش بدون معلم و استاد ياد گرفت گيتار بزنه آن هم از روي نت و بدون اشكال !
 21. با شوهرش دريك ويبلي مدت 3 سال نامزد بود در همه جا كنار آوريل بود.او حتي در تورهاي جهاني هم آوريل را تنها نمي گذاشت و به قول معروف يه لحظه از كنارش تكان نمي خورد.
 22. يكي از معدود خواننده هايي است كه طرفداران بي شماري در ميان حرفه اي هاي موسيقي خصوصا خواننده ها دارد مثلا امينم و جاستين تيمبرليك و پينك.او سبك خواندنش را بسيار دوست دارد.
 23. آوريل براي اينكه نشان دهد آدم متفاوتي است كارهاي عجيب و غريب زيادي مي كند مثلا هميشه ساعت رو در دست راستش مي بنده و يا يك تكه از موهايش رو به رنگ عجيبي مثل سبز يا نارنجي در مياره !
 24. اصلا دوست نداره اداي پانك هارد رو در بياره و خيلي در قيد و بند موهاي عجيب و غريب و نامشخص نيست.
 25. مدير برنامه هايش تري مك برايد مدير برنامه هاي دايدو هم است.آنها چندين بار كنسرتهاي مشتركي داشته اند.
 26. آوریل آدم اهل حساب و کتابی است و بیشتر مواقع کارهای اقتصادی و قراردادهایش را خودش شخصا انجام می دهد.مثلا در 16 سالگی با کمپانی شخصا وارد معامله شد و قرارداد فروش آلبومش را بست.
 27. اهل ورزش نیست ولی در 10 سالگی در تیم هاکی مدرسه شان عضو بود الان عاشق مدیتیشن و آرامش درون است.
 28. عاشق جایی است که در آن موسیقی را با صدای بلند برای مردم می گذارند و هر وقت به کلوپ می رود تا از آنجا بیرونش نکنند خارج نمی شود.
 29. آهنگهایش را با گیتار آکوستیک می سازه ولی در کنسرتها اغلب گیتار الکتریک دستش می گیره و خودش شخصا روی سن گیتار می زنه.
 30. مارک مورد علاقه اش برای کفش و لباس Converse است.
 31. سایتهای زیادی هم اکنون به نام او در حال فعالیت است و حدود 40 سایت هواداری که یک آمار بسیار خوب به حساب می آید اما جالب است بدانید او وقتی 14 ساله بود نامش وارد اینترنت شد ولی نه به خاطر خوانندگی بلکه به خاطر کار در یک کتاب فروشی.
 32. وقتی 12 ساله بود به یک برنامه رادیویی دعوت شد و با شانیا تواین خواننده بزرگ که او هم بچه بود مسابقه داد و از او برد.
 33. وقتی مدرسه می رفت 3 بار به جرم دعوا و کتک کاری اخراج شد و اصولا یک بچه بی انضباط بود.(درست حدس می زدم آخه قیافش داد می زنه بچه شیطونیه)
 34. خیلی دوست داره برای شوهرش کراوات و دستمال سر بخره.
 35. به پیتزا خیلی علاقه داره اما نمی تونه این غذا رو بخوره چون برای صداش خوب نیست و از این موضوع خیلی ناراحته!(اصولا بیشتر خواننده ها از پیتزا خوششون میاد)
 36. آوریل خیلی آدم خسیسیه و اصلا اهل پول خرج کردن نیست.او حتی حاضر نیست 6 دلار برای یک ساندویچ معمولی بده و اغلب یک کیف دستی کتان داره که از آن به عنوان کیف ناهارش استفاده می کنه.
 37. یه ماجرای با مزه از خسیس بازی آوریل:یه بار با پدرش داشتند تلویزیون نگاه می کردند و آوریل به شدت از یک BMW کروک خوشش میاد باباش بهش می گه چرا یکی واسه خودت نمی خری اما آوریل عصبانی می شه و می گه من فقط یک جیپ دسته دوم می خوام!
 38. یک سگ schenauzer نژاد آلمانی به اسم Sam داره.
 39. اصلا از دخترای جوان خوشش نمیاد حتی اونایی که مثل اون لباس می پوشند و رفتار می کنند.(جالبه خودش هم یه دختر جوونه شاید یکم از خود راضی باشه).
 40. اصلا اهل برنامه ریزی و تقلید نیست و به خاطر همین هیچ وقت یه حرف رو تمرین نمی کنه و هیچ وقت لباس از پیش تعیین شده رو نداره دوست داره هرچی می خواد بپوشه و هر چی به ذهنش رسید بگه.
 41. وقتی 14 سالش بود بر طبق همان کلنجار و کنجکاوی ذاتی اسکیت و اسکیت بورد را به صورت حرفه ای یاد گرفت.
 42. این نکته از مزایای سایت هواداران است خوب دقت کنید:آوریل اگه می خواست یک ساندویچ به میل خودش درست کنه این مواد رو توی ساندویچ می گذاشت:زیتون.کاهو.گوجه فرنگی.ترشی.خیار یا سبزی.سس مایونز و گوشت بوقلمون.
 43. عاشق زیتون و نوشابه سیاه است.(عین خودم)
 44. دوست داره همه ی وقتش رو با دخترای هم سن و سال خودش بگذرونه و آهنگ گوش بده و آواز بخونه و گیتار بزنه.
 45. از جوراب سفید مشکی راه راه خوشش میاد.اصلا موهاشو اتو نمیکنه و از تتو هم خوشش نمیاد. 
 46. قبلا از هواپیما می ترسیده ولی حالا اصلا اینطوری نیست و ممکنه 16 یا 17 ساعت به خاطر کنسرتهایش روی هوا باشه.
 47. عاشق بازیهای کامپیوتری است.هم پلی استیشن دارد هم با موبایلش و هم با کامپیوتر بازی می کنه.
 48. از گروه Simple Plan خوشش میاد و کنسرت آخرش رو با اونا اجرا کرد.
 49. خودش می گه از بچگی عاشق موسیقی بوده وقتی 6 سالش بود یه فلوت پلاستیکی داشته که دوست داشته تو خونه رژه بره و توش فوت کنه و این کار را هم خوب انجام می داده اما همه ی اهل خانه از دستش دیوونه می شدند.
 50. از تمام کارهایی که در مدرسه انجام می داده فقط ورزش و تئاتر و اردوهای تابستانی را دوست داشته و از کلاس درس و معلم بیزلر بوده.

اینم صلواتی واسه کسایی که دوستدار آوریلن...

هیچ وقت اسکیت نمی خره و هر وقت بخواد اسکیت بازی کنه به پیست می ره و اسکیت اجاره می کنه!

 
  POWERED BY BLOGFA.COM